| Oti a întrebat:

Buna:*M-ar interesa sa devin reprezentanta a unei firme care sa aiba o multime de produse si sa se vanda bine.Nu vreau ca si Avon, sau derivate d`ale alelaughing. Ceva gen Infinity daca stiti.Sa aiba si produse casnice si de toate si sa fie ieftine. Poate cer prea multlaughingOricum voi dati-mi o idee:-s. Funda:*

2 răspunsuri:
| UPSsss a răspuns:

Sunt reprezentant infinity daca sti sa comunici si sa iti expui produsele ai ff mult de castigat mai multe detalii gasesti aici succes.http://www.infinity-trade.ro/

| Oti explică:

Am zis ceva gen Infinity.Inseamna ca stiam deja de el si nu vreau ca suntlaughing pff.sad