| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc Dana sunt din Bucuresti si am 16 ani.as vrea sa ma angajez undeva part-time in afara de Mcdonalld's.la impartit pliante, merchandiser, ajutor o familie la cumpartaturi sau curatenie, ce firme imi recomandati? ma puteti ajuta? astept raspunsurile voastre.rog seriozitate! Multumesc!

2 răspunsuri:
| problematic a răspuns:

Trimite-mi adresa ta de e-mail printr-un mesaj (vezi in stanga la meniu) si te pot ajuta. Este vorba de o jumatate de ora pe zi in fata calculatorului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu incerci pe la neamurile tale, asa incredere ai in straini?