| n5 a întrebat:

Buna ma numesc paula am o problema imi intarzie ciclu

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta e sacrasm nu, da paula iti intarzie ciclu ca te cheama paula, daca te chema vagina nu intarzia

| DeathOfDreams a răspuns:

Jeez, mereu mă enervez când văd niște întrebări așa vagi, fără nicio explicație sau detalii în plus.

Test de sarcină dacă ai întreținut contact sexual neprotejat, sau mai așteaptă fiindcă poate fi o problemă hormonală, influențată de mai mulți factori. Dacă întârzie foarte mult, ar trebui să faci un faci un control la un ginecolog.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Sunt două cauze :1.esti gravidă
2.o problemă hormonală
Te sfătuiesc să mergi la un doctor de familie