| mihaela999 a întrebat:

ma poate ajuta cineva! cum se joaca lady popular? mi-am facut cont si acum ce fac care este scopul si daca puteti sa-mi explicati pas cu pas. funda

Răspuns Câştigător
| cicilica a răspuns:

Lady Popular e un joc online si ai posibilitati ca si cand ai avem o viata reala.
-poti avea un iubit-> oras->discoteca->flirteaza
-operatii estetice->oras->spital [sunt piperate preturile]
-poti lucra->oras->birouri de locuri de munca->cursuri
-cumpara haine->oras->mall
-sa slabesti->oras->sala fitness [greutatea ideala 57kg]
-tatuaje->oras->salon tatuaje
-sa treci la nivelul urmator->domnisoara mea->scopuri
-sa te faci frumoasa->oras->salon de frumusete
-sa iti cresti IQ-ul->biblioteca

Sa ai grija cu banii ca se duc usor si greu ii mai faci. Sunt unele erori si poate nu o sa mearga jumatate de ora.
Bafta!big grin

Lolla

1 răspuns:
| alisha19 a răspuns:

Ai calitatile sa devii o domnisoara populara? Ladypopular este un joc online, care iti va da voie sa creezi si sa ai grija de domnisoara ta. O sa poti sa urmaresti cariera, sa iei in adoptie un animal dulce de casa, sa organizezi gradina si petrecerile in gradina sau apartament, sa decorezi totul dupa gusturile tale, sa creezi milioane de combinatii de haine si machiaj.Intra pe site-ul lady popular i uita-te sus de tot scrie help +ajutor da clik.Acolo sicrie mai mult.

Pentru a avansa în acest joc, ai nevoie de o locuinţă pe care trebuie să o închiriezi, de un job şi de un prieten.
Îţi poţi alege garderoba favorită pe care o poţi arăta prietenelor tale şi poţi participa la concursuri de modă.
Poţi evalua alte domnişoare şi le poţi vota pentru concursuri de modă!
Înregistrările pe site-ul Ladypopular.ro sunt Gratuite - înscrie-te chiar acum!