| mariasipunct a întrebat:

Mă puteți ajuta? Joi este ziua unui prieten și nu mă pricep la urări. Am căutat pe internet dar nu am găsit ceva fain. Și vreau ceva ca să țină minte, nu doar cuvinte aruncate. Vreau să îi compun un roman. Mulțumesc. Dau fundă la cel mai bun răspuns dar să fie și cât de cât ok. Nu vreau doar urări din astea cu " îți doresc multă sănătate..." Vreau ceva mai deosebit

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Când o stea căzătoare va transforma noaptea în zi, pune-ți o dorință și gândește-te la mine. Fiecare minut care trece este o nouă șansă de a schimba prezentul.Iti doresc in aceasta zi frumoasa un infinit de posibilitati si oportunitati minunate ce sa -ti dea viata si sa ai parte de implinirea tuturor viselor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii compui un roman? Sa scrii o carte intreaga numai despre el? Asta da rolling on the floor Straduieste-te sa fie din suflet, nu ceva fancy. Daca nici tu nu crezi in ce scrii, nici nu mai are rost. Scrie ce gandesti tu, ce simti. Nu trebuie sa-l lingusesti sau sa para ceva fortat, fii tu. Eu m-as gandi ca ar fi frumos sa incepi cu asta:,, Orice munte e mai usor de escaladat cand o fac cu prietenul meu..."