| ღღkคrinค19ღღ a întrebat:

ma puteti ajuta va rog?
Deci:
As vrea sa descarc de pe internet jocuri, melodi etc si sa le pun pe telefon, spuneti-mi cum trebuie sa fac, adica eu le am pe calculator jocurile si melodiile dar imi trebuie speciale pentru telefon?
Si inca ceva, cum mi le pun te telefon?

Răspuns Câştigător
| cucaracia a răspuns:

Pai trebuie sa conectezi telefonul la computer prin cablu usb, daca nu ai primit cu tot cu telefon cand l'ai cumparat il poti cumpara sau imprumuta. sau se mai poate conecta telefonul cu calculatorul prin bluetooth dah e mai complicat trebuie sa cumperi un dispozitiv bluetooth pentru computer... aha... j melodiile trebuie sa fie. mp3.

1 răspuns:
| cucaracia a răspuns:

Ma buqr ca am putut ajuta