| anonim_4396 a întrebat:

Mâine trebuie să merg cu mama mea să îmi depun transferul la liceu, dar am de completat o cerere in care mi se solicita un motiv pentru transfer.Eu vreau să mă transfer tot la același liceu, doar că la altă specializare, mă transfer deoarece nu mă descurc la matematica la specializarea respectivă.Ce motiv să scriu pe cerere? Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" îmi depun transferul la liceu...Ce motiv să scriu pe cerere? "

îîî, stai in fața oglinzii și intreabă-te "oare ce-mi trebuie" apoi realizezi ce și completezi motivul (noi, de unde păcatele noaste să știm?)