| Eusuntaici a întrebat:

Mi am comandat de la orange acea cartela gratuita si mi-am activat netul 1 saptamana, dar nu merge. Am samsung galaxy fit si intru pe mesenger imi zice " Dispozitivul nu are conexiune de date. Activati optiunea din setarile dispozitivului pentru a utiliza pe deplin Messenger-ul " iar daca intru pe google si caut ceva imi zice " Web page not available ". Ce pot face?

1 răspuns:
| MadMoan a răspuns:

laughingceee oameni in primui rand se plateste pe luna la net si trebuie activat netu in al 2 lea rand Samsung galaxi fit are wi-fi la ce iti trebuie net? looool ce oameni