| Gabytsha a întrebat:

mi-am cumparat un laptop si cineva mi-a instalat windosul pe el. apoi mi-am instalat eu programele necesare. am incercat sa imi instalez sims 3 si nu imi merge... am incercat sa instalez si metin 2 earth si am reusit dar cand am vrut sa intru in el imi aparea o eroare cu ceva de genu. nu suporta 3D graphics. e un program asta? trebuie sa il instalez? ce trebuie sa fac? Dau funda:*

8 răspunsuri:
| NooN3 a răspuns:

Ai placa video slaba, incearca s-o schimbi.

| codx a răspuns:

Eu cu windows 8 ma descurc cu 7 nu...si mie mi-a dat eroarea aia cateodata straight face

| Gabytsha explică (pentru codx):

Si ti-a mers pana la urma?

| codx a răspuns:

Baga id-u cla1409tari poate te ajut

| codx a răspuns:

Mie imi merge metin.

| Gabytsha explică (pentru codx):

Eu mai am un laptop dar la metin si la alte jocuri imi apar niste dungi pe ecrand si nu se intelege nimic si inainte nu imi facea asa... tot de la placa video?