| hailei2007 a întrebat:

Mi-am facut pe facebook o pagina care se cheama "Cum se numeste melodia?"... Am cautat asa cum mi-a trecut mie prin cap si nu am mai gasit ceva... Voi stiti ca ar mai exista?
Oricum, daca aveti nevoie de un raspuns pe tema asta, dati si voi like la pagina mea big grin
Pupix

2 răspunsuri:
| UnuSimplu a răspuns:

Buna.Ca sa gasesti o melodie anume.scrii ce stii din melodie pe google si la sfarsit lyrics. vezi ce gasesti.mai deschizi un TAB cu Youtube si incerci pana iti gasesti melodia.Succeshappy

| hailei2007 explică:

Mersi pentru raspuns, dar eu nu caut o melodie, ci o pagina semanatoare cu a mea happy Eu as vrea sa ii ajut pe altii sa gaseasca melodiile pe care le cauta happy