| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat parola la id de mees si peste 5 minute am uitatolaughing, noroc ca eram pe mail si am sters toate id din lista. Intrebarea mea este acum cand nu mai am pe nimeni in lista si am uitat parola, probabil nu o sa mai intru nicioadata pe acel id pentru ca nu mai stiu parola, cineva poate sa intre pe el(cum ar fi cei de la yahoo sau altcineva) si sa se uite la datele mele.Sunt foarte speriatasad mai ales ca e si codu postal pe acolo. O prietena mi-a zis ca o sa intre pe id, eu stiam ca nu dar ea ma speriat.Va rog spuneti-mi poate sa intre cineva pe elcrying... o sa se intample ceva daca nu o sa mai intru niciodata pe el? Si inca ceva pot sa sterg id daca nu mai stiu parola?puppy dog eyes Dau fundita.Va rog raspundeti!

1 răspuns:
| Omi777 a răspuns:

Buna! Nu se intampla nimic stai linistitwinking si parola tio mai poti afla! Daca vrei contacteaza-ma la idul de mess alyn_ronaldo99! Cu alt id de mess! Mult norochappy.