| DuuuDiiiiXXXXX a întrebat:

Mie imi place de un baiat, dar el are o prietene.Noi suntem mai multi prieteni care iesim pe strada si ne jucam.Cand este pe strada si se joaca tenis sau footbal si sunt si eu se da mare.Ma mai ia in brate, imi pune mana pe fund, pe sani.
Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| xBiiaM a răspuns:

Lol, ce baiat! Sa iti puna mana pe fund si pe sani? :O. Asta nu e baiat care te place, asta e baiat care le face asa si celorlalte fete, deci isi bate joc de tine. Baietii care te plac cu adevarat fac gesturi mai romantice, nu iti pun mana pe fund si pe sani. Aceea se dovedesc a fi baieti nesimtiti. Nu te lasa manipulata de eiwinking.