| Sunzi a întrebat:

Nu am de mult timp cont pe TPU si am o intrebare: cum adica dau funda?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Adica tu pui o intreabare, ca asta. Si o sa primesti mai multe raspunsuri, iar care ti se pare tie folositor, in dreptul lui acolo apare o fundita si dai click pe ea. Poti da doar o fundita pe intrebare. Deci fundita e ca o rasplata pentru ca raspunsul ti-a fost de ajutor. happy

1 răspuns:
| Trynda a răspuns:

A da funda inseamna a "premia" un raspuns care ti se pare tie potrivit pentru intrebarea ta.