| Georgyana98 a întrebat:

nu stiu cum sa desenez frumos incat sa imi ajunga si mie macar un desen in top...stiu ca trebuie sa am multe voturi dar doar la desene frumoase sunt multe

cum sa desenez mai frumos?

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

Singura metodă prin care vei reuşi să desenezi mai frumos este să desenezi cât mai mult, să exersezi tot timpul şi vei vedea că vei progresa.
Xoxo.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Poi...invata sau
exerseaza...nu stiu... spune-i la cieva sa te invetze thinking daca nu adauga ID:edition014 ca te anvat eu smugsmug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai toata faza e sa desenezi incet nu sa desenezi asa cu limi mari incet si frumos, da si sa exersezi.winkinghappy