| fatacaciocolata a întrebat:

Nu va suparati.In cazul fetelor imi poate explica cineva cate abdomene trebuie facute ca in timp sa pot avea patratele? mersi

2 răspunsuri:
| Charis a răspuns:

Eu cred ca pentru a avea patratele trebuie sa muncesti foarte mult. Dar te-as sfatui sa nu faci foarte multe abdomene o sa suprasoliciti muschi si cred ca nu asta trebuie sa ai patratele. Trebuie sa ai o alimentatie sanatoasa, si sa faci multe exerciti nu doar abdomene, sa alergi. Baftahappy