| An0nim0000 a întrebat:

Buna! pe 13 iunie am cumparat de pe shein cateva haine si scria ca trebuie sa imi ajunga pana pe 27 iunie sau ceva de genul, dar pe 22 iunie am primit update la colet si zice ca este inca in transit "Bucuresti Coletul tau nu a fost predat de catre expeditor" si acum scrie ca trebuie sa ajunga pana pe 1 iulie. I s-a mai intamplat cuiva? A mai ajuns coletul? vreau sa stiu pentru ca data trecuta cand am comandat nu mi s-a intamplat asta si a ajuns chiar mai devreme si am nevoie de unele haine din coletul ala pentru o vacanta la inceput de iulie...

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este vacanta de vara si mii de oameni sunt in concediu, deci toate serviciile postale si vamale sunt intarziate.

Daca coletul nu era predat de expeditor iti arata ca nu a plecat inca de la expeditor, poate vrei sa spui ca nu a fost predat inca de curier... ceea ce ar reflecat situatia corecta.