| Ingerfararipi333 a întrebat:

Pe 30 mai este ziua mea si implinesc 18 ani. Voiam sa-mi fac majoratul dar acum toate locatiile sunt inchise... si sunt foarte trista. Credeti ca se vor redeschide pana atunci? sad Daca nu, ce as putea sa fac interesant? sad

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Celebrezi cu parintii

| romeo78 a răspuns:

Problema nu este dacă se vor ridica restricțiile, problema este dacă vei găsi locație liberă. Pentru că dacă se vor ridica restricțiile, sigur, toate locațiile au evenimente amânate, iar cei care nu au alunat, vor avea întâietate în ordinea descrescătoare. De la primele evenimente, până la ultimele.
Deci, problema este că este posibil să nu ai local liber. Plus, vor fi nunți, botezuri, care vor avea întâietate.
Mai bine faci planuri pentru un party acasă, cu colegii de liceu. E cel mai sigur.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Amani si tu 2, 3 luni si aia e.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca iti doresti petrecere, ramai la ideea de petrecere. Astepti ridicarea interdictiilor, apoi organizezi totul, cu 1-2 saptamani inainte. Poate va fi 20 iunie in loc de 30 mai, dar macar va fi ceea ce ti-ai dorit.

| Celcestietot a răspuns:

Ai putea sa faci ceea ce iti place, in limitele posibilitatilor, asta se poate numi ceva interesant.

| Endoryus a răspuns:

Tara arde si baba se piaptana, cam asa si tu. Poti reprograma, nu e nenorocire mondiala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci ziua la tine acasa cu familia si cativa prieteni mai apropiati.

| DanTeSkies a răspuns:

O variantă foarte bună ( în cazul în care nu trece această pandemie pâna pe 30 mai) ar fi să-ți sărbătorești majoratul doar în familie și mai apoi cand nu o sa mai fie restricții. să-l organizezi normal, astfel sigur vor veni toate persoanele pe care o să le inviți.