| Nistor_Irina_1974 a întrebat:

Plec într-o excursie cu autocarul, iar drumul durează 12 ore! Mă gândeam ce as putea sa fac ca să nu mă plictisesc. Faza e că nu prea vreau sa îmi folosesc telefonul pentru că mi se descarcă repede.

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Fa integrame, ia-ti un joculet sau un aparat pentru muzica, ia o carte, deseneaza daca iti place...

| CdeMetal a răspuns:

Ai putea incerca sa citesti o carte, sa te uiti pe geam si sa socializezi cu ceilalti, sau poti sa cumperi o baterie externa ca sa poti sta pe telefon.