| anonim_4396 a întrebat:

Buna,probabil intrebarea asta o sa para foarte ciudata si scarboasa, sorry dar n-am ce face happy
So... Eu m-am nascut cu inca o gaura in zona fundului in afara de aceea a anusul (sau cum se numeste, pe unde ies fecalele) si mama mi-a spus ca atunci cand m-am născut asistenta(femeia de la spital care a ajutat-o pe mama sa ma nasca) a vrut sa vada daca gaura e nesfarsita ca si cum sau nu asa ca mi-a bagat o penseta si... Aparent are sfarsit, nu e adanca gaura si are sfarsit foarte repede e ca si gropita de pe fata cred. Dar va rog spuneti-mi de ce unele persoane se nasc cu aceasta gaura? Cum se numeste si la ce ajuta? (acea gaura e putin mai sus de anus)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cum e posibil sa existe trolli atat de slabi?

| Andrei200202 a răspuns:

Foarte multe întrebuințati are:poți să te faci masă de biliard sau cine stie câte și câte poti face