| VORTEX a întrebat:

publicarea cat si tiparirea unei carti destul de subtire de poezii credeti ca este scumpa? la ce pret se ajunge?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu daca pe site exista un utilizator care a publicat ori care lucreaza intr-o tipografie ce tipareste carti si care ti-ar putea da un raspuns precis si corect. Cel mai bine este sa te adresezi la o tipografie care tipareste carti, personal ori prin telefon si sa le ceri o estimare de pret, in functie de numarul de pagini si de exemplare. Succes si numai bine!

| alinutza0408 a răspuns:

Incearca la tipografia adicenter Iasi, are calculator de pret, sau la zoom copy, afli pe loc cat platesti