| Elenaa22388 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste idei de nume pentru un cont? As vrea sa am ceva interesant, care sa duca in zona de 'tristete'. Ceva simplu, ca o porecla. Multumesc! (ignorati categorina, n-am stiut ce sa pun)

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

XXxTristuxXx

| Iote a răspuns:

De ce nume care sa duca in zona de tristete? Esti depresiva? Alege-ti un nume vesel si lasa-ne sa te ajutam sa revii la normalitate.
Ce zici de "Joc_sotron"? Zic si eu...

| slayer09 a răspuns:

Dar de ce sa nu pui un nume mai fericit, mai energic cum ar fi: feel-free, cred ca prin contul scela trist, vei capata mai multa atentie? Sau asa esti tu, mai trist? Daca iti vei face cont si vei fi trist in general, crezi ca te vei inveseli verbind trist de pe un cont cu nume trist? De ce sa nu fii mai pozitiv si vesel? Viata e frumoasa, traieste-o frumos si cu iubire pentru ceilalti si vei fi mai fericit