| 0Florentina0 a întrebat:

recent mi-am deschis o mica afacere online, cu huse de telefoane. As avea nevoie de parerile voastre si sa-mi spuneti pentru ce model de telefon as putea sa vand huse, inafara de Iphone 6, Samsung galaxy S6, s6 edge, s7. Multumesc.

2 răspunsuri:
| alexbit90 a răspuns:

Pai nu stiu pentru Lenovo a7000 de exemplu sau Vodafone smart ultra 6 sau Allview sunt o gramada de modele pentru care eu peronal am observat ca se gasesc huse foarte greu... eu pe asta as merge daca as fi in locul tau as cauta huse pentru telefoane mai putin populare, si sa fie si frumoase si sigur vei avea succes... asa cuse pentru modele cunoscute gasesti cam peste tot cu tot felul de, desene brizbrizuri de exemplu iphone ma tampit cand cauti si tu accesori frumoase numai pentru iphone exista

Daca raspunsul meu te ajuta, ajuta-ma si tu, abonandu-te aici: www.youtube.com/channel/UCZ6DtFWGwrke1k3dm_PUpbg?sub_confirmation=1

Multumesc!

| NyctophobicGhost a răspuns:

Am avut o afacere cu scobitori de mici si bete de frigarui.No, Sorin Vantu mi-a zis cand discutam despre afacerile de nisa.
Pentru al meu daca ai putea, un model Electromagnetica 1957.