| niccccooolllll50 a întrebat:

recent mi-am schimat traiul in alta tara, am un prieten de 19 ani care a ramas acasa. Problema ii in aceasta ca eu nu ma impac cu gandul ca vrea sa mai plece sa se distreze ca pana atunci totul faceam impreuna. Insa pe de alta parte inteleg ca vrea sa mai iasa din casa, ajutati-ma cu pareri si sugestii, multumesc mult

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vine la tine sau terminati traiu vostru ca nu merge asa

| RAY a răspuns:

Ia-ti o lebada daca vrei monogamie

| Sociopat a răspuns:

Incheiati relatia. Nu merge la distanta

| UnBroken2016 a răspuns:

Ai mentalitate de sotie frustrata de pe acum se pare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva trebuie sa te alega ca asta simte, daca incerci sa-i iei libertatea si sa-i pui lesa la gat, nu faci nimic.

| BadAngel3 a răspuns:

Saracul.

| ambicio a răspuns:

Nu fi geloasa, nu merită, cine te iubește va fi lângă tine oricum. Mai mult îl distanțezi prin chestii de genul

| lisa00yuki a răspuns:

Daca il iubesti elibereazal si daca si el te iubeste se va intoarce neaparat.