| anonim_4396 a întrebat:

Sa imi spuneti va rog daca acest costum pentru Halloween vi se pare sexi sau vulgar si daca sunteti de parere daca ar merge purtat in club. Mersi! Pupici

http://www.lenjerii.com/......ckey-mouse

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Costumul asta merge sa il porti doar in dormitor. Cum sa iesi in public asa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

scrie clar acolo " LENJERIE". normal că nu merge în club.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draguta poti sa-l porti si-n club, da' trebuie sa fii constienta ca e posibil ca unu' sa-ti dea cel mai animalic v**l

| sofisis a răspuns:

Nu. Decat in club de striptease si doar daca tu esti cea urcata la bara.
Altfel, NU.