| cba8r478 a întrebat:

Saptamana viitoare voi face o calatorie cu avionul cu firma wizz air si as vrea sa stiu cate kilograme (gratis) am voie la cala si daca la mana pot lua un ghiozdan si laptopul... Funda.

3 răspunsuri:
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Nu stiu

| GuessWho_8607 a răspuns:

La bagajul de cala 38 kg, la cel de mana parca max 10 kg dar acesta trebuie sa respecte anumite dimensiuni.

| vlad_1049 a răspuns:

La bagajul de cala trebuie sa ai pana in 38 kg, iar la cel de mana inclus in pretul biletului sa nu depaseasca 10 kg.pentru relatii suplimentare intra pe site-ul lor deoareca este vorba si de dimensiunea gentii. zbor placut