| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a întrebat:

Se poate schimba numele contului de pe youtube? Daca da, cum?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate schimba numele, dai la setari [langa avatarul de profil] si ai acolo "Configurare Profil". happy Sper ca a mers. big grin

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu se poate. Am intrat la Youtube Ajutor" si am dat de aceasta intrebare: Imi pot modifica numele de utilizator Youtube? si raspunsul a fost urmatorul : "Din păcate, modificarea numelui dvs. de utilizator YouTube nu este posibilă. Cu toate acestea, puteţi să creaţi un cont nou, pentru care să folosiţi numele de utilizator pe care îl doriţi." Deci se pare ca nu o sa dau nicio funda la aceasta intrebarehee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeeaOcHiSoRyCaPrUi):

Oh, scuze. big grin Stiam ca merge pentru ca inainte de a avea aspectul nou la youtube mi-am schimbat numele, dar am intrat acum sa vad daca merge, si da, ai dreptate, nu merge schimbat. big grin

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi explică:

Aha. Dar daca vreau sa-mi dau contul in romana cum fac?

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi explică (pentru DeeaOcHiSoRyCaPrUi):

Sti sau nu raspunsul ca sa stiu daca iti dau funda sau nu.

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi explică:

Ok. Sa fiu sincera nu mi-ai fost de ajutor. Pana la urma am descoperit singura cum sa-mi dau contul in romana: In josul paginii exista limba. Eu aveam engleza si am pus romana. Foarte simplu. Pana acum nu am observat.