| Smarandachedaniela a întrebat:

Bună seara,am făcut o rezervare la wizz air pentru socrul meu și am greșit prenumele în loc de Ion cum ar fi fost corect am scris Ionel, nu am făcut încă check-inul e valabil peste 10 zile.
Credeți ca pot sa rectific greșeala în momentul în care voi face check-inul, țin sa menționez ca numele de familie e scris corect doar prenumele are în plus doua litere.

1 răspuns:
| BogdanBz a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa fie probleme, dar ca sa te asiguri incearca sa intri in legatura cu ei. Poti incerca sa ii suni, sau daca intri pe site-ul lor, ai optiunea de a intra in chat cu un reprezentant.