| Pivniceru1 a întrebat:

Buna seara.Am intrat in posesia unui chromecast de la Telekom si am facut eu cumva sa mearga pe un televizor fara sistem de opere. Ceea ce vreau eu sa stiu este daca acest dispozitiv se plateste in plus la abonament 3 euro? Ca nu il folosesc pentru acele 50 de programe online care le dau ei daca fac cont pe site-ul oficial.Acel operator mi-a spus explicit si clar da nu "platesc" nimic ca am avut pe contract 2 liceente antivirus care nu apar pe nici o factura nimic si le-a dezactivat pentru a imi "da acel chromecast, ceea ce este putin prea dubios. Daca stie cineva care a mai fost in aceasta situatie va rog sa imi spuneti.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă e să plătești ceva, va fi orice dar nu va fi chromecast-ul ăla. El săracul, afișează pe teveu, ce trimiți din telefon sau tabletă