| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara, am o mare intrebare la voi, am sters o conversatie de pe telefon( mesaje pe numar) nu stiti daca o pot recupera? Exista vreo aplicatie sau ceva?

3 răspunsuri:
| Cristiana_Daniela_1999 a răspuns:

Mesajele pe nr le poti cere la cei la care esti abonat daca ai abonament cu buletinul ceri toata conversatia cu acel nr

| Bdggwgcdacwhbegysgvg a răspuns (pentru Cristiana_Daniela_1999):

Multumesc pentru raspuns dar nu am abonament

| Bdggwgcdacwhbegysgvg a răspuns (pentru Cristiana_Daniela_1999):

Totuși este bine de știut, mersi?