| blondutza92 a întrebat:

Bună seara! Am o mare problemă cu facebook.Acum o săptămână mi-a fost dezactivat contul vechi de 6 ani.Am trimis poza de pe buletin am asteptat 3 zile nimic. Apoi am zis ca imi fac altul. In cateva ore dezactivat.Acum am incercat sa-mi fac altul, in 5 min dezactivat.Ce se întâmplă?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Sa-i bagi in masa, cum am zis nu sunt de acord si ar trebui sa sesizam autoritatile noastre care se ocupa cu protectia datelor referitor la forma de legitimare pe care o cere acest Facebook, acesti nemernici care sunt implicati in scandalul Cambridge Analytica, deci ce incredere sa ai in acesti nenorociti ca nu se vor folosi de datele dv? niste jeguri care traiesc prin intermediul serviciilor straine americane...