| Botix a întrebat:

Am o problema cu stickul de memorie. Toate folderele mi le afiseaza ca shortcut-uri. De ce?

2 răspunsuri:
| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Asta e cel mai bine, sa scanezi stick-ul inainte sa intri in el, antivirus avira is thebest!

| Cristian7991 a răspuns:

Eu când am pățit chestia asta nu le-am putut vedea, dar am mai căpătat virusul de la cineva din nou pe un stick și AntiVirusul nu a reacționat deloc. Sfatul meu este să scanați cu AntiVirusul orice stick sau hard extern care îl conectați la PC!