| Florentina9210 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu aplicatia Whatsupp. De curand mi-am schimbat telefonul si am acelasi numar insa vreau sa stiu cu cei care am purtat conversatii, ei ma vad ca si pe telefonul vechi, de exemplu cand sunt on sau off?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca asa ai setat flory da

| gelu1970 a răspuns:

Depinde cum ai configurat whatsapp pe telefonul nou.

| Florentina9210 explică (pentru gelu1970):

Pai am parcurs toti acei pasi care mi-a cerut. Dar atata timp cat am acelasi numar cred ca e cam la fel.
Oricum. Cea mai buna opinie o primesc de la verisoara mea. Am vorbit cu ea in ambele. Si o intreb daca e vreo diferenta sau e la fel.
Mersi pentru raspuns. Daca e ceva schimbat, atunci voi merge la configurare.

| gelu1970 a răspuns (pentru Florentina9210):

Scrie nr tau in mesaj privat si iti spun daca vad cand esti on sau off

| Florentina9210 explică (pentru gelu1970):

Multumesc dar am rezolvat deja.

| gelu1970 a răspuns (pentru Florentina9210):

Perfect
ma bucur

| deeeaqq a răspuns:

Dacă e acelaşi număr, da, te văd când eşti conectată sau nu.