| Loredana000 a întrebat:

Buna seara! Am si eu o "problemuta", ultima menstruatie am avut-o pe 25 martie, dupa calculul meu urmatoarea menstruatie ar fi trebuit sa apara pe 22 aprilie. De aici incepe si "problemuta", menstruatia nu si-a facut aparitia nici acum la 18 zile intarziate. Mentionez ca alaptez iar ultimile contacte sexuale nu s-au finalizat in interior. Am facut si un test de sarcina tip Barza, a iesit negativ. Daca se poate cateva pareri pana ajung la medic! Dau si Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Teo29 a răspuns:

Exista risc de sarcina