| Asuldeinimaalbastra a întrebat:

Bună seara! Aș avea nevoie de un sfat al unei persoane de profesie (psiholog) sau cineva dispus să îmi ofere un sfat. Vă mulțumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Legătură cu ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Psiholog era Bella in la bloc, sau Teo Diliman in trăsniții, venea la ea la cabinet Mîrlanu ferdinand întîiul la tratament.laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Acceseaza-l pe d-nul @sadrian46

| RoCkKiD a răspuns:

Https://terapeuti.ro/intreaba-terapeutul-online/

Adrian e la fel de terapeut cum sunt babele de la tara medici...

PS: Orice profesionist intr-un domeniu te taxeaza pentru asistenta, cand intrebi online accepti ca raspunsul primit poate fi de orice calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta respiro help si poti primi consiliere gratuită dacă ai între 15 și 30 de ani. Baftă!

| elaventurero a răspuns:

Cosmin Teohari Facebook?