| doar.pt.voi. a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon nou, dar nu stiu de care.
As vrea sa-mi recomandati voi, un telefon care este bun, sa tina bateria macar 2-3 zile, si sa se auda tare in difuzor.

Multumesc.
Scuzati categoria.

Toate cele bune!happy
Doar.pentru.voi.

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gama Nokia, bani să ai!
Pa, pa.

| IIIx333III a răspuns:

Samsung Corby. Este cel mai bun. Pentru mai multe detalii, scrie pe google.big grin. O seara buna!

| Melissssa a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand LG gt405big grin
Tine foarte mult bateriawinking
fundita?

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Am lgt310. Ti-l pot recomanda.Eu ascult toata ziua radio si tine 3 zile, deci daca nu ascult asa mult(am incercat odata) tine 6 zile.Se aude super tare si nu e nici extra scump.

| Ananas2 a răspuns:

Eu am Samsung corby si pot spune ca sunt multumita de elwinking

| playstow a răspuns:

Eu am un LG KF600 este bun, tine 3-4 zile bateria in regim de convorbiri destul de dese.are ecran tachscreen, nu are o sonerie foarte puternica(gen sonyericson)dar e suficienta.are destule pe el:de la mp3, radio, navigator.etc.suporta card de 8gb.totusi daca vizitezi un magazin de profil te opresti sa modelul care iti va place tie.
alege un telefon care sa te reprezinte pe tine, nu pe altul. e cel mai corect asa.(a ca si cum ai purta o bluza cu care faci senzatie, toti te apreciaza, dar tu nu te simti in pielea ta, nu te simti bine)
sa ne anunti si pe noi(prietenii)la ce model te-ai hotarat.

| RândunelPisică a răspuns:

Samsung pliz da-mi funda si iti mai zic

| croissant a răspuns:

Buna:) eu am telefonul asta http://www.telportal.ro/video-Vodafone_541.htm tine bateria maxim 3 zile, soneria se aude tare si acum imi mai amintesk cum imi suna tel in ore:)). eu cred ca merita:) are si radio

| ClaraConstiantin a răspuns:

Mie imi place IPhone-ul, dar daca vrei sa aiba cel mai tare difuzor ia-ti Nokia

| Mirunik98 a răspuns:

Lg kp502 sau LG kp 500

| oana1238105 a răspuns:

Persoana care mi-a trimis acest mesaj mi-a zis ca
dorinta i-a fost
indeplinita la 10 minute dupa ce a citit mesajul si
atunci m-am gandit
sa-l trimit. Vrajitoarele iti vor implini o dorinta!

Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea
inversa!

10...

09...

08...

07...

06...

05...

04...

03...

02...

01...

*****Pune-ti dorinta********

Trimite acest mesaj la10 persoane in decurs de o ora.

Daca-l trimiti, dorinta ta se va realiza. Daca nu-l
trimiti, se va
intampla exact inversul dorintei tale.scz trebuia sa trimit
Raportează

| mariatina a răspuns:

Nokia mi se pare cel mai bun

| hSh3ad a răspuns:

Eu am un : http://telefonultau.eu/......-%29-.html
Tine bateria 4-5 zile
Camera 3, 2 MpX
Muzica se aude super tare
Card 8gb cadou
128 mb SDRAM

Este super telefonul!

Good Luck!

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Samsung I909 Galaxy S am si eu este ff bun dar eu l-am primit si nu`s cat costathinking funda iti sugerez este ff bunlove struck

| Username404Error a răspuns:

Nokia 5130 ExpressMuzic
Daca il ti la incarcat corect si ii formezi bateria bine te v tine pana la 1 saptamana.
Sau a doua varianta Nokia x2 se aude putin mai tare decat E. M. si are 5 megapixeli.Si costa cam 4-5 milioane.
Si se aude foarte tare de acea se numeste si ExpressMuzic
Eu am acest telefo si til recomand.

| ViViAnALaNa a răspuns:

Samsung corbi e foarte bun

| deea_3621 a răspuns:

Eu am Samsung corby love struck si se incadreaza in tot ce ai zis tu :* chiar daca are touch tine bateria 3-4 chiar si 5 zile. ti`l recomand din tot sufletu :*

| xxBRDxx a răspuns:

Inainte de toate ar trebuie sa imi dai funda plz

Samsung B5722

Ecran tactil.

Tip display LED.

Marime display 240x320.

Diagonala ecran 2. 8".

Numar culori 262144.

Date generale.

Rezolutie video 320x240 (QVGA).

Formate audio WMA, WAV, MP3, еAAC+, AAC.

Formate video 3GP, H. 263, H. 264, MPEG-4, WMV.

Dual SIM.

Design Bar.

Camera 3. 15 MP.

Retea GSM 850/900/1800/1900 (Quadband).

Rezolutie camera 2048x1536.

Browser WAP 2. 0/xHTML, HTML.

Mesagerie SMS, MMS, Email, Mesagerie Instant, EMS.

MP3 Player.

Jocuri.

Radio.

Flash.

Inaltime 104 mm.

Latime 54. 9 mm.

Grosime 14 mm.

Memorie.

Card memorie microSD.

Agenda 1000 intrari.

Baterie.

Tip baterie Li-Ion.

Timp in stand-by 400 h.

Timp in convorbire 4 h.

Transfer de date.

Bluetooth.

USB.

EDGE.

GPRS Class 10.

Alte caracteristici.

Polifonice.

T9.

Handsfree incorporat.

GPS receiver incorporat.

Java MIDP 2. 0.

Organizer.

Office document viewer.

Vibratii.

Eu acest telefon as alege-Samsung B5722, il am si este foarte bun
LA ACEASTA RASPUNS DAMI Funda CA AM DAT PE ANONIM RASPUNS"big grin postat la 4 Ianuarie 2011 23:01

| xnavigator a răspuns:

Lg cookie fresh(gs290) sau Samsung galaxy s de( asta am eu )Samsung shark, Nokia 5228 5230 etc.