| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, baiatul meu are 1 an si are obsesie sa ne traga de par. In seara asta i-am dat peste manute pentru ca efectiv smulgea parul din cap la care mama mea imi zicea ..firia dracu cu mainile tale, sa lasi copilul in pace! Voua vi se pare normal un astfel de comportament? Am gresit eu cu ceva?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zici ca se cearta 2 copii de grădiniță nu doua femei mature. Si una mai pune si intrebarea asta penibila pe net.

| Emma30555 a răspuns:

Nu e normal sa lovești un copil. Normal este sa va dați din calea lui, el e mic, nu știe, va învața când va creste. Un copil trebuie educat fără violenta, cu vorbe, trebuie cu răbdare și sa ii explici mereu și mereu

| LoveSleep a răspuns:

Încearcă să ajungă la cap, să ciocăne, să vadă dacă sună a gol, pentru că știe el ce știe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai luat o razna de cand ai divortat, singuratatea inebuneste!

| Andreeush a răspuns:

Nu ești normală dacă bați copilul.

| darrio2007 a răspuns:

Nu mi se pare corect comportamentul tau. Sa ii dai peste manute. Nici mama ta nu a procedat corect. Copiii din ziua de azi inregistreaza rapid tot ce aud. Am si eu o nepotica de 1 an si 2 luni. La fel face, trage de par.