| Ralucutza15 a întrebat:

Ce oras ati prefera sa vizitati, Londra sau Paris? De ce?

10 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Londra, orasul ploilor!
Imi place mie, imi doresc demult sa-l vizitez. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Londa... pentru ca mi am luat deja biletele de avion

| mihai69 a răspuns:

Ambele merită vizitate. Dar necazul e că niciodată nu ai destul timp la dispoziție ca să te saturi. Și trebuie să mai revii de câteva ori. Așadar, orice ai alege, cu siguranță nici n-o să regreți, nici nu va fi pentru ultima oară!
Eu am fost în ambele și abia aștept ocazia să mă mai duc.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Paris, orașul îndrăgostiţilor...
Fiindcă acolo mi-a șoptit inima.batting eyelashes

| kar1GaNNN a răspuns:

Paris, si mai ales la turnul Eiffel.

| MskDesign a răspuns:

Depinde din ce punc privim! Daca privim din punctul istoriei,cred ca amandoua merita vazute, avand o istorie plina de evenimente si de multe ori comuna. Daca privim din punct de vedere sentimental as alege cum e normal, Parisul. Daca privesc din punct de vedere geografic, as alege Londra.
Oricum visul meu era sa ajung in orasul ploilor, Londra.

| Carmen100 a răspuns:

De ce nu pe ambele? Dar daca as avea bani si ar trebui sa aleg unul dintre ele cred ca as merge la Pariswinking

| AdrianaBacescu a răspuns:

Londra

| lunathemoon a răspuns:

Paris deoarece e un oras romantic, dar in acelasi timp si important in cultura deoarece are monumente importante, dar si pentru ca este orasul modei de altfel ceea ce eu ador mult happy

| Kleoo a răspuns:

Paris