| Mihairaducu a întrebat:

Bună seara! Credeți că poate exista prietenie între foști?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pot considera prietenie intre fostele care au lasat gust amar. O expeditie in amazon sa se descurce in salbaticie ar fi o placere pentru mine la cat rau mi-au facut

| T0T a răspuns:

Depinde ce fel de foști. Dacă au fost împreună doar ca să îi vadă lumea, să facă sex sau din pură singurătate, atunci categoric.

| Celcestietot a răspuns:

Sigur. Prietenie-prietenie sau prietenie pe beneficii.

| CostinAlamariu a răspuns:

HahahaHahahHahahah

Nu.

| gemeni6226 a răspuns:

Daca se accepta de comun acord.(asta presupune ca ambii sunt echillibrati sufleteste si ambii au ajuns sa simta doar atit)