| Dan a întrebat:

Buna seara, dragi prieteni! Maine plec din Austria si vin spre Romania, fac Craciunul acasa cu familia si ma distrez cu prietenii mei virtuali. Unde va petreceti Craciunul? Va imbratisez pe toti! Felicitari, Stela! happy

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Iti urez drum bun, sa ajungi sanatos acasa si sa te simti bine de sarbatori, impreuna cu familia ta, precum si cu noi, prietenii tai virtuali.
O sa vezi ca la noi a nins, cel putin in zona montana si ca, bucuria sarbatorilor va face ca, albul imaculat al zapezii sa ne "curete" sufletele, pentru a putea intampina Nasterea Domnului Iisus, asa cum se cuvine.
Intr-adevar aceasta sarbatoare este a intregii familii si este bine ca s-o petrecem cat mai aproape de cei dragi noua.
Eu, impreuna cu familia mea vom fi de sarbatori acasa si sper ca fiecare sa fie sanatos, pentru a reusi sa avem si linistea sufleteasca necesara, iar cei dragi sa se poata si ei bucura de ce va aduce Craciunul.
Un gand bun si multa sanatate, sa ne impartasesti si noua cum te-ai simtit de sarbatori, pentru a putea sa ne bucuram si noi de faptul ca, facand aceasta calatorie lunga si obositoare, ai fost multumit sufleteste.

4 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Si eu te voi ajunge din urma peste doua saptamani, pana atunci sa pregatesti bucatele si sa ma astepti cum se cuvinelaughing
Sa ai o calatorie frumoasa.Bafta!

NOname
| NOname a răspuns:

Buna, Dan!
Bine faci, ca vii acasa de Craciun. Te vom astepta cu drag.
Iti doresc calatorie cat mai usoara si distractie maxima alaturi de cei dragi!
Sa ai grija de tine! Numai bine!

P. S. Si eu tot acasa o sa fiu de Craciun. Sper, sa fie frumos.

| pwp a răspuns:

Paiii...cred ca la taralove struck

| Gregory a răspuns:

Hi. Ne bucurăm pentru întoarcerea ta. Mult succes la pregătiri, încă de pe acum. Sper să petrec aceste sărbători minunate alături de cel mai bun prieten al meu, așa cum fac de cinci ani încoace. Mulțumim pentru postare, și implicit pentru faptul că ai fost alături de noi în tot acest timp cât ai fost plecat. Domnul să dea cele de trebuință tuturor, cu voia Lui. Salutări calde. happy