| Jojolovebeenand a întrebat:

Buna seara grup, am si eu o intrebare. sunt supărată pe viață ...nu mai suport sunt probleme în viață la muncă și nu mai pot psihic, vreau sa stiu erau niste pastile puternice care iti dau somnolență...cum se numesc? Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine e sa bei un ceai si dormi repede noaptea. Pe o saltea dura fara arcuri care costa 500 eur merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine sa te dai pe pastile din alea
Mai bine iei concediu cateva zile dormi iei vitamine si organizezi treburile ca sa nu te mai stresezi aiurea