| anonim_4396 a întrebat:

Ma confrunt cu o problema. Asa, din curiozitate, am accesat detectinvisible.com si mi-am pus id-ul meu. Nu eram logata pe messenger dar la detector imi aparea...invisible.
Ma gandesc eu, ce naiba, ca doar o persoana imi stia parola (prietena mea cea mai buna, si eu ii stiu parola ei ) n-avea cum sa intre ea pe id-ul meu.
Mi-am schimbat parola imediat dupa aceea. M-am detectat, apaream offline. Parola asta o stiu numai eu. Si totusi, acum, am intrat iarasi din curiozitate la detectinvisible.com. Nu eram ON, dar imi aparea tot invisible... cum e posibil? Sta cineva pe id-ul meu, n-are de unde sa-mi stie parola pentru ca in urma cu 3 ore mi-am pus-o si e destul de grea. Ori are site-ul o eroare... ce sa fac, sper sa nu ma hartuiasca cineva online, please help

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Unele site-uri dau rezultate diferite de ale altora...

| zorialbi a răspuns:

Eu cred ca site-ul nu functioneaza bine, nu trebuie sa te sperii. happy

| bblock69 a răspuns:

Sigur avea site-ul o eroare!
Se mai intampla!
Oricum ...pe viitor nu mai da parola ID-ului la nimeni!

| Just kidding a răspuns:

Nu te luat dupa site-uri de alea. Ca numa neadevaruri zic :-j incearca: www.invisible-scanner.com e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai liniștită nu mai merg bine site-urile de genul. Si eu m-am certat cu cineva pe tema asta îmi apărea invizible mereu și era offline.tongue

Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bun Yahoo Invisible Detector poate verifica stare online, offline si invizibil a utilizatori de Yahoo messenger si arata modul real, de status. http://www.detector-invisible.com

| Xpl0si0n a răspuns:

Http://www.ymland.com e cel mai bun;)