| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara prieteni am si eu o problema la care sper sa ii gasesc rezolvarea. Mi-am introdus intamplator id-ul pe google si m-am regasit pe un anume site id.topulsexy.com unde am constatat cu stupoare ca am cont si chiar poze reale.Nu mi-am facut niciodata un cont pe un asemena site si nu imi pot da seama cine il putea face. Exista o rubrica in care scrie ca imi pot sterge contul in 60 de minute primin un link pentru dezactivare.Curios este faptul ca nu am primit nici un linbk pentru activare.As dori sa reclam acest site pentru incalcarea intimitatii si nu numai dupa ce o sa accesati veti vedea si un continut pornografic ce nu este anuntat la intrarea pe site.As dori o parere in legatura cu asta si daca este posibil o adresa la care pot reclama acest site.Va multumesc o seara buna!

Răspuns Câştigător
| ByaNca26 a răspuns:

Buna seara. dupa parerea mea acest site abuzeaza de drepturile vizitatorilor. site-ul ar trebui raportat la un centru de asistenta google si denuntat. imi pare rau dar cu mai mult de atat nu te pot ajuta. funda?

2 răspunsuri:
| PreetyGirl a răspuns:

Pai eu am patit cv asemanator (cred) imi facusem un site din asta gratis pe google si alesesem ca font o tema cuflori si cand sa deschid site-ul mi-a aparut o tema pornografica side atunci am trecut pe worldpress care este mult mai sigur

| RedTiger a răspuns:

Da si eu vreau sa il denut problema e ca nu stiu unde, imi afiseaza id-ul si pozele fara acordul meu ceea ce este ilegal, daca are cineva idee unde l-as putea raporta? A mai patit cineva asa ceva? Poate daca sunt mai multe plangeri va fi inchis mai repede.