| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara și Crăciun fericit! Aceasta e ultima întrebare legată de acest subiect, asa că sper că voi fi lămurit.
Acum 2 zile am scos o sumă de bani prin western de dincolo,menționez că comisionul sa platit acolo.mă poate lamuri și pe mine cineva, daca pe tabel scria că euro e 4, 82 mie de ce mi-o schimbat banii din euro în lei cu 4, 78? Nu trebuia să îmi dea conform tabelului? Menționez că e vorba despre banca Transilvania.
Pe foaia ce am primit-o după ce mi-o dat banii, foaia de primire bani -copie client menționează la curs de schimb : 4, 78 nicidecum cat era pe tabelul lor 4, 82
Ofer funda celui mai bun răspuns

Răspuns Câştigător
| Lorena6879 a răspuns:

Poate a uitat sa actualizeze acel tabel. A mai pățit maica-mea. Și ea a întrebat la doamnele alea despre suma aia mai mica care a primit-o și era de la cum nu au actualizat acel tabel.
Si oricum și dacă e asa cum zici dvs, nu mai ai ce face. Asa i-ai scoshappy
Fundă?

| anonim_4396 explică (pentru Lorena6879):

Nu îți dau funda fiindcă mi-ai zis dumneavoastră laughing sorry!
Mi greu sa cred că ar face o astfel de omitere cei de la banca Transilvania... Eu cred că tu fabulezi la faza că, și maicata o pățit la fel că sa primești funda rolling on the floor) haha

| Lorena6879 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu fabulez, asa s-a întâmplat.la mama, dar a trecut cu vederea.
Cei de la banca chiar au greșit atunci.
Noapte bunahappy

| anonim_4396 explică (pentru Lorena6879):

Noapte buna :*

| Lorena6879 a răspuns (pentru anonim_4396):

kiss

| Lorena6879 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ms ca mi-ai dat fundă.