| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara,
Sunt nepoata Anisoarei,
Am o problema:
Stau in casa cu bunica si bunicul si bineinteles parintii. Intr. o noapte cand cineva era la noi si dormea la mine in camera, eu am visat imi aduc aminte ca vroiam sa ma duc la acea persoana in camera sa dorm la mine in camera si asa adormita cum eram m-am dus la bunica in camera. Bunicul este mai nervos si daca ar fi aflat ar fi comentat, imi aduc aminte ca bunica s-a ridicat din pat si eu m-am asezat in locul ei iar ea mi-a zis sa am duc in sufragerie sa nu isi faca mama griji. si am plecat! de o perioada ma exaspereaza gandul ca iar m-as putea duce fara sa vreau bineinteles!
Nu stiu ce sa fac. As incuia usa dar nu are cheie. Va rog as vrea ceva psihologic sa-mi treaca! Ma rog in fiecare seara sa nu ma duc. Si ce e drept nu m-am dus iar in camera lor.

Va rog din suflet.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești somnambulă.
Mergi la medicul de familie pentru mai multe detalii.
Sănătate.
Pa, pa.