| 0anaLovesHIPHOP a întrebat:

Bună Seara TPU. Am de gând sa cumpăr cartea Mănâncă, Roagă-te, Iubeşte de Elizabeth Gilbert. Pentru cei care au citit-o, vreau câteva opinii, merită sau nu. Din ce am citit despre ea mi s-a părut chiar interesantă. Nu vreau comentarii despre film, am de gând să-l văd dupa ce voi citi cartea. Dau funda, bineînţeles.

2 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

Daca vrei sa citesti recenzia cartii "Mananca, roaga-te, iubeste", de Elizabeth Gilbert, o gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/......th-Glibert
Lectura placuta!

| alesia29 a răspuns:

Acum aflu si eu de la tine
si am cautat`o pe google
pare interesanta
o sa o cumpar si eu
multumesc!happy