| GiiaaBăă a întrebat:

Buna seara TPU. Am inceput sa scriu o poveste noua pe Wattpad si vreau sa stiu daca am inceput bine. Am mai avut multe povesti dar le-am sters pentru ca nu mi-au placut. Povestea se numeste Iubire Angelică I: Triunghiul Iubirii si numele meu pe wattpad este YoooGiia. Va rog, cine are cont, cand aveti timp cititi povestea si spuneti-mi parerea voastra. Si daca va place, votati-o si deveniti fanul meu, daca vreti. puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Și eu am cont pe wattpad, dar din păcate nu am reușit să îți găsesc povestea. Totuși, aș vrea să o citesc. Prin urmare, mi-ar fi de folos un link :3

Răspuns utilizator avertizat