| anonim1264734 a întrebat:

Buna seara TPU! Am o intrebare: ce este acela cox? L-am auzit pe un profesor cum zicea ca a bagat cox! Ce este acest termen?

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

Creștin ortodox

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cocaina: --De peste o mie de ani, indingenii din America de Sud au mestecat frunze de Erythroxylon coca. Cocaina este al doilea cel mai popular drog recreațional ilegal, după canabis. Cocaina creează o mare dependență, este un drog stimulant și psihoactiv. Cocaina poate fi fumată, prizată sau injectată. Mai este cunoscută și sub denumirea de "cox" sau "coca". --

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu le mai da idei rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Pai? Ne mai distram si noi putin laughing

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DoarBogdan):

Distracția asta costă mulți bani rolling on the floor