| Alinutz9019 a întrebat:

Buna seara TPU! Am si eu o intrebare. nu stiu cum sa va explic foarte bine de aceea va dau un exemplu... eu am pus un video pe youtube.si cand dau sa caut in google sa pun numele de la video imi apare toate siteuri ce apartin de numele acela dar eu vreau sa-mi apara linkul cu video de la youtube.Cum pot sa fac ca sa imi apara si video cand dau search pe google? sper ca ma ati inteles.multumesc anticipat! Ofer funda la primul raspuns ce imi foloseste de ceva happy

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Scrie in google ->''Youtube...numele videoclipului tau'' si ca rezultat o sa ai videoclipul de pe youtube.

| Alinutz9019 explică (pentru neluL):

Dar am vazut ca este si altcumva...cum ar fi exemplul:scriu pe google : connect-r si cand dau search imi apar siteuri si imi apare video de pe youtube. big grin eu la aia ma refer nu ca sa scriu youtube connect-r.dar e pentru un video ce il am eu pe youtube si vreau sa apara pe google cad scriu numele acela dar fara sa scriu youtube cum ai spus tu big grin

| neluL a răspuns (pentru Alinutz9019):

Nu merge asa cum vrei tu! Pentru ca ai folosit cuvinte comune si Google iti da mai multe variante! Daca numele filmului era unic, de genul MMDFRADAFT ->>>atunci il gaseai asa cum vrei tu! Google iti da toate solutiile de la numele videoclipului tau. Tu vroiai sa-ti si apara in prima pagina de cautare videoclipul tau ->BANUIESC! big grin nu merge!