| SasaSasa2000 a întrebat:

Bună seara TPU, am un chiriaș căruia trebuie in fiecare lună sa-i trimit facturile la curent și la gaz, doar că mai uit și eu. Ce as putea face?
Mi-e frică să îi dau numele si parola, că poate face prostii. Poate sa schimbe ceva important?(Nu mă refer la parolă) (EON My Line)

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Simplu: nu mai uita! Cred ca poate schimba tipul contractului, poate comanda servicii in plus dar nu vad nici un interes in asta daca el le va plati, poate inainte de plecare...

1 răspuns:
| SilentRain a răspuns:

Mai bine sa rămână la tine, nu cred că e atât de greu sa trimiți un Screenshot