| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara TPU! Aş dori să ştiu dacă pot schimba adresa de mail de pe facebook având în vedere că adresa principală a facebook-ului a fost "spartă" şi nu mai pot avea acces la ea. Aş dori să schimb adresa principală a facebook-ului cu cea nouă pe care o am. Este posibil?

Răspuns Câştigător
| IuliSmilee a răspuns:

Da e. Deci intri la setarile contului. Apoi langa e-mail scrie 'editeaza ' si apoi dai e-mail noi si cred ca de acolo te descurci big grin

| anonim_4396 explică (pentru IuliSmilee):

Dacă fac ce ai spus tu îmi va adăuga acolo la setări un alt e-mail respectiv cel nou, în niciun caz să-l înlocuiască pe cel vechi şi să fie facebook-ul pe e-mail-ul cel nou. Înţelegi tu?

| IuliSmilee a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha. Pai thinking